ממולאים וכבושים

ממולאים וכבושים
מה דעתם על עגבניות שרי ממולאות בגבינה עם צנוברים? טעמתם כבר חצאי ירקות על בצק פריך ממולאים בפסטה עם גבינה? ...אתם בכלל חובבי בשר.. מה דעתם על עיגולי קישואים ממולאים בבשר בקר מוקפץ, או בכלל שמתחשק לכם תחתיות ארטישוק עם מילוי בשר?...מעדיפים את טעמו הכבוש והחמוץ של הפרי והירק..מה דעתם על מאכלים כבושים ?...הכול על ממולאים וכבושים בכתבה שלפניכם.

ממולאים
תבשילי ממולאים הם בדרך תוצר של יצירתיות בבישול, הרעיון והתעוזה לקחת חומר גלם אחד ולמלא אותו בחומר גלם אחר, יוצרים מעטפת קסומה וטעימה למנות תבשילי ממולאים רבים ומגוונים. הממולאים יכולים להיות על בסיס גבינות ירקות, בשר, פירות ועוד. רוב תבשילי ממולאים הינם תוצר של בישול או אפייה ממושכת הגורמת לחומרי המילוי להיספג בטעם המעטפת. כמו כן, קיימים מתכונים פשוטים וקלים להכנה שאינם דורשים בישול, טיגון ואפייה ואלו הם בדרך כלל מנות ביניים או מנות ראשונות.
כבושים
כבושים הינם שם כולל למאכלים שהושרו בחומץ או במלח. הנפוצים שבהם הם המלפפונים החמוצים, הכרוב הכבוש והזיתים, אך לא מעט אנשים עושים שימוש גם בפירות עונה לצרכי הכנת כבושים, כגון: אבטיח, מלון ועוד.. תהליך הכנת מאכלים כבושים  אורך מספר ימים אך התוצאות שוות בהחלט את הטרחה. הכנת כבושים ביתיים הינה בעלת ערך תזונתי ובריאותי כאחד ומומלץ לשלב את הכבושים בכל ארוחה בצורה כזו או אחרת.
ממולאים וכבושים


ממולאים וכבושים נחשבים לתוספת משובחת לצד המנה העיקרית. ממולאים וכבושים דורשים אומנם הכנות רבות וזמן הכנה ממושך, אך בהחלט תרומתם התזונתית והערך הבריאותי שלהם עושים את העבודה. הכנת ממולאים וכבושים נתפסת בעיני רבים כסוג של אומנות בבישול וכל שתהיו יצירתיים יותר ותפגינו תעוזה בשילוב חומרי מילוי שונים, כך תגדל הצלחת המנה וביקוש המתכון הייחודי שלכם על ידי רבים.


המבטח הישראלי עושה שימוש רב במנות ממולאים מכיוון שהוא מאפשר לכל בשלן להכין תערובות ומנות ייחודיות על פי חומרי הגלם הנמצאים לרשותו. מתכוני ממולאים וכבושים רבים מעטרים את אתרי המתכונים השונים ברשת האינטרנט ובכל אחד מהם תוכלו למצוא שפע של רעיונות להכנת מנה שכל מי שיטעם ממנה יתענג על מספר טעמים וריחות במקביל...

Powered by Artvision | Truppo Websites