גבינה, מנצחת על האירוח!

גבינה, מנצחת על האירוח!
קיבלתם טלפון מקרובי משפחה ובמהלכו הם מבשרים לכם שהם אוטוטו אצלכם לביקור קצר, אתם מייד נכנסים למבטח וחושבים מה להגיש כמנה קלה לאורחים הנכבדים. אחד הפתרונות המהירים, הקלים להכנה ויחד עם זאת מרשים וטעים הוא : הכנת פלטות גבינה.

פלטת גבינות יכולה להיות מורכבת ממספר רב של סוגי גבינה שונים וכן ממספר מאפי גבינה שניתן להוציא מהמקפיא בכל עת ולחממם. אם אתם באמת רוצים להשקיע לכבוד האורחים תמיד תוכלו להיעזר במגוון מתכוני גבינה המיועדים להכנת פסטות, פשטידות, קישים ועוד.

פלטת גבינות –כיצד?

פלטת גבינות היא בהחלט עניין של טעם אישי וסגנון הגבינות האהובות עליכם. במידה ואתם אוהבים סוגי גבינה קשה (פרמזן, קשקבל,גאודה וכו), מומלץ להוציא אותם מהמקרר כשעה לפני ההגשה. במידה ויש ברשותכם גבינות רכות (שמנת, מסקרפונה,לבנה,קוטג', ריקוטה וכו), מומלץ להוציא אותן כחצי שעה לפני הגשה. פלטת גבינות עשירה משלבת מספר רב של סוגי גבינה זו לצד זו על מגש אחד מעוטר ומרשים.

מאפי גבינה

פלטת הגבינות מושלמת היא פלטה המשלבת בתוכה מספר מאפי גבינה טריים ופריכים, בכל רגע נתון אתם יכולים "לקפוץ" לקונדיטוריה הקרובה למקום מגוריכם ולרכוש מספר מאפי גבינה טריים ופריכים (בורקסים, גביניות, עוגת גבינה וכו). כיום, ניתן לרכוש מספר רב של מאפים לצרכי הקפאה, חימום והגשה מיידים.

מתכוני גבינה

מתכוני הגבינה המהירים להכנה למטרות אירוח הן: סלט ירקות המשלב בתוכו פרוסות גבינה, פסטה קרה ועוד. תוספת קטנה של מתכוני גבינה לצד פלטת הגבינות או לצד מאפי הגבינה יהפכו את האירוח לחגיגה של טעמים!

ולצד כל זה...

אירוח או נשנוש על בסיס גבינה חייב להציג לידו יין ופרוסות לחם טרי. השילוב הקלאסי הוא: גבינות, לחם ויין וסלט ירוק רענן וטרי. בקיץ, אין כמו השילוב הטעים של גבינה פיקנטית לצד פירות מתוקים (אבטיח, ענבים, תפוחים ותאנים), שילוב זה בהחלט מרענן, מזין, טעים ובריא.

האורחים הלכו ונותרה לכם גבינה? תוכלו לארוז כל גבינה בנפרד ולהחזירה למקרר. במידה ונותרו לכם פירורים וחלקי גבינה לא יפים לעין, תוכלו ל"גרד" את הכול ולשמור אותה לצרכי הכנת רוטב לפסטה או כבסיס להכנת פיצה ביתית.

Powered by Artvision | Truppo Websites